FORUM HOLNEST

Znajdziecie tu pełną pomoc w grze i bardzo ciekawe rzeczy związane z grą.

Ogłoszenie

ZAPRASZAMY NA STRONE GRY WWW.HOLNEST.PL.TL

#1 2012-01-31 14:41:59

 ultima

Administrator

Punktów :   

Witam

Cześć wszystkim. Ja widzicie to ja Ultima. Widzę, że ani razu nikt nie był tu na forum. Cóż i tak gra się rozpadła, bo moi koledzy to zwykle cioty xD. Teraz to nawet zapomniałem jak ta gra się nazywa. Sam tworze gry, mam własny serwer i w ogóle. Chodzę jeszcze do szkoły, gram w gierki . Nic dodać, nic ująć. To było zblazowanie Owszem, ale jakby oni się tak postarali, to byłby gites majonez. Mam grę swoja na silniku jak Gladiatus, czy BattleKnight. Fajnie jest teraz.

Jeżeli jesteście ciekawi co to za gra, proszę wejdź i zobacz.

WWW.HYZAR.S00.PL

Hmm... Cóż dlaczego s00.pl? Bo tydzień temu nie zapłaciłem za domenę pl, która trzymała się rok i zapomniałem dopłacić. Jutro znów zamówię tylko, że na nazwa.pl

Dziękuje i Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2015-12-28 15:01:08

 ultima

Administrator

Punktów :   

Re: Witam

Znów wróciłem . Tym razem chciałem coś dodać. Kościółek i ten twój pedał Lisowski... Jeżeli to czytacie to mam dla was bardzo ważną wiadomość . Rucham wasze matki. Szczególnie lubię matkę Siwego. Dobrze ssie, rucha się też nawet nawet. Musiałem ją nauczyć, bo twój ojciec nie wie jak to robić. Listonosz przyniósł Cię w kopercie, a matka dla pewności powiesiła Cię na balkonie i wisiałeś przez tydzień. No cóż.. Nie chciałem tego pisać, ale byłem zmuszony, z kilku powodów, które powinniście znać. Na koniec mała uwaga. Uważaj z kim tańczysz. Pozdrawiam wasze mamy. Nara!

Offline

 
Matka Siwego lubi gdy ją zapinam w dupę... Oh yeah..

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jumpstyle-polska.pun.pl www.narutoshippuudengaara.pun.pl www.danji.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl www.sanitarka.pun.pl